Уряд виділив ще понад 428 млн грн на програму єВідновлення

Дата: 22.05.2024 16:27

Уряд виділив з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії понад 428 млн грн на продовження реалізації програми єВідновлення. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Це кошти для компенсацій громадянам вартості зроблених ремонтів в оселях, що постраждали від війни», — зазначив очільник Уряду.

За словами Прем’єр-міністра, програмою єВідновлення за рік скористалися понад 57 тисяч українців, які отримали від держави більш ніж 11 млрд грн. З них 5,8 млрд грн — це кошти на ремонти і ще 5,6 млрд грн — на купівлю нерухомості через житловий сертифікат.

Наразі 2800 родин таким чином придбали собі оселю.