Синоптики прогнозують сонячну, суху і комфортну погоду на Черкащині

Дата: 23.05.2024 16:52

Погода на Черкащині буде сонячною, сухою та комфортною, інформує Черкаський обласний центр з гідрометеорології. П’яту добу температурний фон в області відповідає середині літа. В обідню пору температура піднімається до +27-28°.

Така погода зумовила інтенсивне прогрівання води у річках та водосховищах до +18°. На Черкащині розпочався купальний сезон.

Показник горимості в лісах – на рівні надзвичайного 5 класу.

До вівторка 28 травня  синоптики не прогнозують ефективних дощів на Черкащині.

У п’ятницю, 24 травня, у другій половині дня можуть пройти незначні грозові дощі. Температура вночі 11-16º, вдень 22-27º.

В останній календарний день травня в регіоні пануватиме комфортна, сонячна і суха погода. Температура вночі 11-16º, вдень 21-26º.