Успішна кр’єра

https://rada.info/upload/users_files/25659941/9989171c188493a00917881a343606db.jpg

Для молоді запустили безкоштовний курс лекцій про успішнукар'єру та працевлаштування

Як писати резюме і готуватися до співбесіди? Як планувати і розвиватикар’єру? Чомунеобхідновивчати менеджмент та володітимистецтвомпрезентації? Відповідь на ці та іншіпитання - у новому відеокурсі про ключовінавички для успішногопрацевлаштування. CSR Ukraine, експертнаорганізація Центр “Розвиток КСВ”, платформа CareerHub за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузінародонаселення запустили новийнавчальний курс “SkillsLab: Успішнакар'єра”.

Курс доступний на освітній платформі Impactorium та складається з 10 відеолекцій. Кожна лекція присвячена топ-навичкам майбутнього, які потребують сучасні роботодавці: комплексне розв’язання проблем, критичнее мислення, креативність, управління людьми, взаємодія з людьми, емоційний інтелект, формування власної думки та прийняття рішень, клієнтоорієнтованість, вміння вести переговори та когнітивна гнучкість. Закріпити свої знання після кожної теми можна за допомогою тестування.

Лекції читають HR-експерти та експертки провідних компанійУкраїни. Серед них: Райффайзен Банк Аваль, lifecell, Метінвест, НЕК Укренерго, Watsons, Укртелеком, UKRSIBBANK BNP ParibasGroup та інші.

Курс був розроблений в рамках молодіжної тренінгової програми “SkillsLab: успішна кар'єра”, що у 2018-2019 роках відбувалася у 9 містах України (Дніпро, Маріуполь, Львів, Кременчук, Херсон, КривийРіг, Черкаси, Миколаїв, Рівне). Близько 200 молодих людей отримали можливість удосконалити свої професійні навички для пошуку першого робочо гомісця.

З метою зробити навчальний курс більш доступним та максимально збільшити конкурентоспроможність молоді на ринку праці, організатори запустили “SkillsLab” в онлайн-форматі. Після проходження курсу, учасники отримають електронні сертифікати.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь